Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
zabawki dla dzieci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

zabawki dla dzieci
Autor Wiadomość
Lilia78
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
U nich widziałam ciekawą alternatywę zabawek, jaką są np gry planszowe http://bryzik.com Moim zdaniem dziecko musi mieć odskocznie od komputera i czerpać przyjemność z wielu opcji zabawy, jaką np mogą być wyżej wymienione gry planszowe, które uczą myślenia, gry zespołowej, komunikacji itp. Dziecko powinno czerpać dobre wartości z zabawy, które później będzie przekładać na życie codzienne.
Czw Lip 27, 2017 19:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Czw Lip 27, 2017 19:48
Kierze
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Przecież tego typu zabawek jest naprawdę bardzo dużo na rynku. Zobaczcie sobie chociażby jaki wybór macie w tego typu sklepach interenetowych - https://www.sportking.pl/gry-i-zabawki/zabawki-drewniane/pedalo/ zabawki drewniane są jedyni z bardziej bezpiecznych jeśli chodzi o dzieciaki więc warto w nie inwestować.
Wto Sie 01, 2017 20:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenaKa

Post Odpowiedz z cytatem
cieżko, moze gry planszowe i wspólne spedzanie czasu...? dixit, osadnicy z catanu...
Pon Sie 21, 2017 10:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sossy
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
A macie jakieś swoje sprawdzone miejsca w sieci które są przez Was sprawdzone? Ja już dawno zwróciłam się ku ofertom internetowym które mają o wiele więcej do zaoferowania. Niedawno kupiłam mojej chrześnicy bardzo fajne zabawki producenta szafa tosi zakupione w rozsądnej cenie a mała, była zachwycona. Po co przepłacać, skoro są lepsze źródła?
Wto Sie 29, 2017 12:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
godnaL

Post Odpowiedz z cytatem
Ja tam uwielbiam swojemu chrześniakowi kupować zabawki samochody on tez je uwielbia Very Happy na gry edukacyjne i logiczne, jest jeszcze za mały i zbyt ciekawy świata aby usiedzieć w jednym miejscu.
Pon Wrz 04, 2017 09:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maggie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja żeby oderwać dziecko od telewizora lub komputera używam klocków Lego z serii Superheroes, które kupiliśmy tutaj https://heyandplay.pl/category/lego-super-heroes ponieważ nasz syn bardzo lubi serie z superbohaterami Smile
Czw Lis 09, 2017 14:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzennika5

Post Odpowiedz z cytatem
Ja chciałabym własnie coś rozwijającego zamówić. Dziadkowie i inni z rodziny kupują masę zabawek nic nie wnoszących do rozwoju dziecka, przynajmniej ja chciałabym coś takiego zamówić. Również na Mikołajki zamówię bardzo fajne wideo dla mojego maluszka ze stronki https://www.listymikolaja.pl/wideo-od-mikolaja.html . Oglądałam już przykładowe filmy na ich stronie, są bardzo wesołe i ciekawie zrobione. Święty Mikołaj zwraca się w nich do waszego dziecka po imieniu. Ma też oczywiście zdjęcia waszych dzieci Smile
Pon Lis 13, 2017 13:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morelowa

Post Odpowiedz z cytatem
tez lubie jak zabawka nie jest pierwsza lepsza tylko rzeczywiscie "ma sens". jakies pol roku temu kupilam chrzesnicy zabawke ptaka z naganym oryginalnym glosem bociana z karoka.pl i tak poszedl łańcuszek. mała zakochala sie w ptaku, wiec stwierdzilismy z bratem ze zrobimy jej serie takich ptaszkow, wiec pozniej od dziadkow dostala sowe, ma tez dzieciola, a na gwiazdke kupie jej kilka innych ;p polecam bo ubaw przy tym maja wszyscy ;p
Nie Lis 19, 2017 20:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiula65

Post Odpowiedz z cytatem
U nas zabawki z bajkowymi postaciami są bardzo pożądane. Wiele takich podoba mi się z wersji Listonosz Pat. Sprawdzają się w zabawie u nas, bo dzieci lubią tą bajkę. Wiele tych postaci znaleźliśmy w sklepie Kimland https://www.kimland.pl/zabawki-z-bajek-filmow-seriali/listonosz-pat , wybór bardzo szeroki i wysyłka szybka. W sklepie tym można kupić wiele też innych takich zabawek, godnych uwagi.
Pon Lis 27, 2017 22:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicpon

Post Odpowiedz z cytatem
teraz przed swietami zarobia na zabawkach !
Pon Gru 04, 2017 19:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Iksa
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Poszukaj wśród marketów, bo teraz jest taki okres, że są spore promocje. Przykładem jest najnowsza gazetka biedronka z gazetkonosz.pl może Cię to jakoś zainspiruje. Sporo o tym pisano ostatnio na forum.
Wto Gru 05, 2017 14:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
karinos83
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Z ciekawszych zabawek na jakie ostatnio trafiłam mogę zaproponować te http://mamaplus.pl/t/marka/tektoy. To zabawki z tektury. Wcześniej nawet nie widziałam, że takie się robi, a tu proszę Wink Myślę, że są idealne dla dziecka. Są zarówno bezpieczne, jak i atrakcyjne jeśli chodzi o samą zabawę.
Pon Gru 11, 2017 14:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosiowa

Post Odpowiedz z cytatem
godnaL napisał:
Ja tam uwielbiam swojemu chrześniakowi kupować zabawki samochody on tez je uwielbia Very Happy na gry edukacyjne i logiczne, jest jeszcze za mały i zbyt ciekawy świata aby usiedzieć w jednym miejscu.

A znasz spersonalizowane piosenki dla malucha dubi.com.pl? W piosenkach tych występuje imię dziecka, dzięki czemu jest ono bardzo zainteresowane, a maluch poczuje się wyjątkowo i chętnie dołączy do zabawy z bohaterami. Piosenki służą zarówno zabawie, jak i uczeniu się np. kolorów czy ubierania się. Dzięki temu bardziej zmotywujemy naszego malucha do działania Smile Wystarczy zamówić na stronie płytę i wskazać imię swojego dziecka.
Sro Gru 20, 2017 16:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Sklepów z zabawkami nie brakuje. Da się poszukać chociażby takich zabawek Janod edukacyjnych i nie tylko. Zabawek jest bardzo dużo, jeśli wam zależy na znalezieniu czegoś konkretnego pod waszego malucha, to na spokojnie coś takiego znajdziecie. Kwestia oczekiwań, budżetu. Ogólnie pod każde dziecko można coś sensownego realnie dopasować
Czw Lut 01, 2018 09:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nastolatek100
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Ciekawą opcja na prezent dla dziecka jest coś takiego jak np deskorolka elektryczna, chodzi mi o coś takiego https://www.sklep-presto.pl/wiadomosc/jak-wybrac-deskorolke-elektryczna-ktora-bedzie-najlepsza/4585/ U nich znalazłem sporo cennych informacji na temat doboru tego typu zabawek. Dziecko na pewno będzie zadowolone z takiej opcji.

Czw Lut 01, 2018 18:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Lut 01, 2018 18:28

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: