Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Fajne ciuchy szyte na miarę

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Fajne ciuchy szyte na miarę
Autor Wiadomość
natkawal76

Post Fajne ciuchy szyte na miarę Odpowiedz z cytatem
Witam, pewnie nie tylko ja mam problem ze znalezieniem dobrych sklepów z ubraniami. Na reklamie wszystko pięknie wygląda i na wszystkich jednak nie zawsze. Ciuchy później nie wyglądają tak jak oczekiwaliśmy. Dlatego ja znalazłam tkaniny dziecięce sklep gdzie sama mogę wybrać nie tylko kolor ale i grubość materiału i wzór. Dostawa odbywa się błyskawicznie, dzięki czemu mam towar u siebie na następny dzień. Wiem, że powiecie, kto dzisiaj szyje sam ubrania, a muszę Was zdziwić wiele bardzo wiele osób. Nie chcą wyglądać tak samo jak pół miasta i jeśli nie potrafią sami to zanoszą materiał do krawcowej. Dlatego polecam takie rozwiązania, szczególnie dla osób z alergią na materiał czy osób, które mają problemy z wagą i nie wszystkie ubrania na nich dobrze leżą. W sklepach wszystko szyte jest na osoby bardzo szczupłe, a dla osób już o większej wadze jest problem ze znalezieniem czegoś dla siebie. Spróbujcie kupić materiał lub kila jego rodzajów i połączyć w piękny sweter, czy sukienkę i zobaczycie czy Wam się spodoba. Kto nie robił niech się nie wypowiada. Zobaczycie jak można za niewielkie pieniądze ubierać się pięknie i modnie, a przede wszystkim wyglądać niepowtarzalnie.
Sro Lis 29, 2017 13:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Sro Lis 29, 2017 13:55
zbato

Post Odpowiedz z cytatem
Wybór odpowiednich ubrań wcale nie jest taki prosty, by odpowiednio dobrać ubrania, ja zwykle sprawdzam wpierw je na blogu o modzie http://www.umalgosi.pl/modne-sukienki-wieczorowe/
Pon Sty 29, 2018 23:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pikelek

Post Odpowiedz z cytatem
To racja, to wcale nie jest takie proste...
Wto Sty 30, 2018 17:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olga9666

Post Odpowiedz z cytatem
W sumie jeśli o mnie chodzi to jakoś nie jestem wybredna w kwestii wyboru ubrań. Wystarczy, że wejdę na stronkę dobrego sklepu internetowego (Np. https://dstreet.pl/pol_m_ODZIEZ-DAMSKA-258.html) i znajduję co najmniej kilka fajnych ubrań, które mi się podobają. A szafa to już dosłownie pęka w szwach Smile
Sro Sty 31, 2018 17:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kimala
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Na sam początek poszukaj jednak informacji o modzie na blogu http://www.otoli.pl/czy-beda-nas-interesowaly-bluzy-na-zamowienie/ ja nie raz znalazłam tam ciekawe propozycje, które później znalazły się w mojej szafie
Sro Lut 07, 2018 00:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodaszymanska47

Post Odpowiedz z cytatem
Ostatnio widziałam świetne płaszcze damskie w internecie. Jeden z nich był tu https://zoio.pl/odziez-damska/okrycia-wierzchnie/plaszcze-zimowe więc może ktoś bedzie też zainteresowany. Jak na koniec zimy warto będzie jednak mieć to w zanadrzu.
Sro Lut 07, 2018 12:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DanielaMT77

Post Odpowiedz z cytatem
No niestety cieżko znaleźć w popularnych sieciówkach ciuchy na siebie, jak się nie ma wystających kości:P Teraz prawie wszędzie sa same małe rozmiary. Ja to mam ciężko coś dla siebie wybrać, a co dopiero takie troche grubsze osoby. Moja znajoma musi robić zakupy w sieci, w sklepie https://www.extralargeshop.pl Jest tam moda plus size, ciuchy od XXL w górę. Oglądałam ich ofertę i prezentują się bardzo fajnie, głównie polscy producenci, bardzo dobre jakościowo ciuchy. Zobaczcie sobie ten sklep, mają również darmową dostawę
Sro Lut 14, 2018 17:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wenna

Post Odpowiedz z cytatem
Czasem zamawiam coś szyte na miarę.
Czw Mar 01, 2018 23:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Czw Mar 01, 2018 23:20

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: