Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Pościel
Idź do strony 1, 2  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Pościel
Autor Wiadomość
Govers
Dyskutant

Post Pościel Odpowiedz z cytatem
Pościel trójwymiarowa prezentuje się w sypialni naprawdę cudownie. Każdy powinien zainwestować w choć jeden taki komplet. Przykład:

Źródło: http://modnaposciel.pl/posciel-trojwymiarowa
Sro Wrz 23, 2015 13:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Sro Wrz 23, 2015 13:38
wiola438
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Mnie nie szczególnie się podoba. Wolę coś bardziej stonowanego. Bardzo ładną pościel mają na http://www.posciel.biz . Wybór ogromny, pościel satynowa, bawełniana czy nawet jedwabna. Rozpiętość cenowa jest różna.
Pią Paź 23, 2015 20:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anaa86
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Dużo osób wybiera teraz takie pościele na prezent, wydaje mi się, że to dobre rozwiązanie, chociaż nie można być do końca pewnym, jak wyglądają jakie pościele na żywo, koleżanka mi mówiła, że wcale nie są tak spektakularne, jak na zdjęciach.
Pią Mar 25, 2016 14:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Mam taką pościel i sobie chwalę, są bardzo ozdobne, świetnie wyglądają szczególnie takie z motywami zwierzęcymi, ja mam w niedźwiedzie;) naprawdę polecam. Poza tym to doskonały pomysł na prezent.
Pią Mar 25, 2016 14:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adik356
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Dostałam pościel 3D na urodziny i szczerze mówiąc miałam troche inne wyobrażenie. W sumie nie wygląda źle, ale nie wiem dlaczego jest taka droga w porównaniu z pościelami zwykłymi. Tak czy inaczej, najlepiej wybierać pościele z bawełny albo bambusowe, najważniejsze, żeby się pod nimi dobrze spałoWink
Pią Mar 25, 2016 14:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anaa86
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem, warto zdecydować się na pościel bambusową tego typu https://slodkiesny.pl/pl/p/Komplet-poscieli-bambusowej-6-el.-Chichek-Krem-200x220/2146 szczególnie, jeżeli w sypialni mamy sporo dodatków, wtedy pościel powinna być jednokolorowa. W ogóle w sypialni musi panować klimat sprzyjający wypoczynkowi, warto zrezygnować też ze sprzętów elektronicznych.
Pią Mar 25, 2016 15:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ajlar
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Ej no czemu? przeciez posciel 3D jest naprawde atrakcyjna, oryginalna i cieszy oko. No wiadomo, zalezy jaka to jakosc jest, ale to juz nie zalezy od 3D tylko od firmy.
Pią Mar 25, 2016 22:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariola685
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Jak będziesz szukać jakiś ciekawych pościeli dla dzieci to warto zerknąć sobie na propozycje na; https://www.tinystar.pl/POSCIEL/61 . Mają tam bawełnianą pościel, dopasowaną do wymiarów kompletów łóżeczkowych. Są bezpieczne dla dziecka i ładnie się prezentują. Znajdziesz tam coś dla chłopca i dziewczynki/
Pią Sty 27, 2017 09:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darek899

Post Odpowiedz z cytatem
Mi się podoba pościel flanelowa, bawełniane.

Nie Sty 29, 2017 08:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jjusti18
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Właśnie mnie też się taka pościel podoba... Teraz planuje kupić do sypialni dwa komplety, a znalazłam świetną ofertę w sklepie internetowym https://estilex.pl . Mają świetne wzory, bardzo modne i zachęcające ceny. Widać, że produkty są bardzo dobrej jakości, dlatego zamierzam u nich kupić. Zastanawiam się również na jedną bluzeczką, bo w ich asortymencie znalazłam też odzież damską- chyba też od razu kupię.
Wto Maj 16, 2017 12:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budrys
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
A ja mojej zonie chcę zrobić niespodziankę i liczę na waszą pomoc. Otóż chodzi o to że chcę kupić pościel ale że ja niezbyt się na tym znam szukam pomocy w wyborze. Przeglądałem trochę w necie i chciałem kupić podobną do tej- http://exitopolska.com/index.php/kolekcja-zdrowy-sen/ . Co myślicie o takiej pościeli i gdzie kupię ?
Czw Lis 09, 2017 12:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Morela21

Post Odpowiedz z cytatem
mi się nie podoba...
Pon Lis 20, 2017 16:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kierze
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Tylko, że jeśli chodzi o te pościele 3d to ich właściwości jeśli chodzi o delikatność materiału są dość ograniczone, zresztą sam materiał jest dość mocno sztuczny. Zdecydowanie lepsza jest pościel bawełniana z nadrukiem - być może sam nadruk jest słabszej jakości, ale właściwości pościeli na pewno są dużym plusem. Pościel dla dzieci tego typu jakiś czas sami nabyliśmy w sklepie internetowym zaira.pl i muszę przyznać, że zakup jak najbardziej trafiony.
Sro Mar 14, 2018 19:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adix21

Post Odpowiedz z cytatem
Pościel i kołdra ze sklepu Koldra.pl całkowicie zmieniła moje życie. Naprawdę teraz się wysypiam. Wcześniej spałem tylko po 3 h a teraz śpię po 7 h. Jakość i miękkość tych produktów powala na kolana.
Czw Mar 15, 2018 12:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polya1982

Post Odpowiedz z cytatem
My akurat jesteśmy zainteresowani pościelą, ale do hotelu - http://noclegi.net.pl/blog/posciel-hotelowa. Nie zależy nam na tym, żeby była jakaś mocno designerska jak pościel 3d, ale żeby po prostu była porządna i trwała. Nie chcę żeby się zniszczyła po pierwszych kilku praniach. Chciałabym żeby można było ją prać w wyższych temperaturach, które poradzą sobie z każdą plamą.
Sro Cze 20, 2018 16:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Cze 20, 2018 16:55

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: