Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Maniak gier
Idź do strony 1, 2  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Gry Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Maniak gier
Autor Wiadomość
Majka
Administrator
Administrator

Post Maniak gier Odpowiedz z cytatem
Znacie osoby uzależnione od gier komputerowych?A może jesteś taką osobą?co myślisz na ten temat?Uważasz że taka osoba powinna się leczyć?co trzeba zrobić aby się od uzależnić?wypowiadajcie się...

...Każdy Twój dotyk działa jak narkotyk...

Wto Lis 03, 2009 13:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wto Lis 03, 2009 13:36
Gyska
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
Znam takie osoby ;D moi kumple z klasy xd są uzależnieni od różnych gier. xd od CSA po jakieś tam xd
nie jestem osobą uzależnioną Wink
Tacy ludzie powinni ograniczać pobyt na komputerze, aby nie grać.

'Zabierz mnie gdzie
wszystko ma swój sens...'
Nie Sty 17, 2010 17:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Majka
Administrator
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Mój brat jest maniakiem gier do tego stopnia że aż wzrok mu się pogarsza...Powinna taka osoba się leczyć, na pewno ograniczyć granie na komputerze...

...Każdy Twój dotyk działa jak narkotyk...

Nie Sty 17, 2010 22:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
groszek
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Ja gram bardzo dużo Smile
Na ikariam poświęcam ok. godziny dziennie. Do tego dochodzi jeszcze parę innych gierek. Ale nie uważam tego za uzależnienie - jeśli nie mogę grać nie mam z tym większego problemu.
Pią Lis 29, 2013 15:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annakepca

Post Odpowiedz z cytatem
to czy ktoś jest uzależniony od grania na komputerze można sprawdzić w prosty spoób , a mianowicie czy dana osoba zawala szkołe , spuźnia sie do niej , siedzi do puźnej godziny nad gra przez co się nie wysypia i trudniej się mu skupić w szkole .Poza tym taka osoba tak jak wielu uzależnieniach zaprzecza żę jest uzaleznionina i zapewnia ze kontroluje czas spędzany nad komputerem

Wto Sty 14, 2014 13:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wiosne

Post Odpowiedz z cytatem
Mój kuzyn jest uzależniony od gier. Ciągle gra w coś nowego, nie kończąc wcześniejszych tytułów. Mam nadzieję, że z tego wyrośnie Smile
Sro Mar 05, 2014 13:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
majkazet

Post Odpowiedz z cytatem
Znaleźć grę, która nie zajmuje tyle czasu a jedynie kilka minut jak https://www.worldlotteryclub.com/pl/.
Pon Wrz 26, 2016 16:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
talia

Post Odpowiedz z cytatem
ja jestem uzalezniony od Gry World Of Tanks Smile ktos ma podobnie ?

Nie Paź 09, 2016 18:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
egaga

Post Odpowiedz z cytatem
Można powiedzieć że ja również zaczynam być maniakiem ponieważ wolne chwile lubię spędzać przy komputerze.Dla mnie gra pozwala zapomnieć o trudach całego dnia i w ten sposób naprawdę odpoczywam.
Pon Lis 14, 2016 09:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melissa

Post Odpowiedz z cytatem
ja sie niestety juz uzaleznilem od pewnej gryy....
Pon Lis 21, 2016 16:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lilia78
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Jakoś bardzo uzależniona od gier nie jestem, ale nieraz lubię odlecieć na kilka godzin. Szukam właśnie laptopa dla siebie, mam już typ https://www.morele.net/wiadomosc/lenovo-yoga-300-recenzja-dane-techniczne-czy-warto/3459/ ale zastanawiam się, do jakich gier będzie się nadawać. Czy on line też nim pogram?
Sro Lut 22, 2017 15:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
klocuszek

Post Odpowiedz z cytatem
Ja zamiast gier mam natomiast inną "manię". Układam klocki LEGO i mam już naprawdę pokaźną kolekcję Smile każdy ma coś! Smile
Pon Sie 14, 2017 16:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nikt1976

Post Odpowiedz z cytatem
Mój syn jest strasznym maniakiem grania w Fife, martwię się o niego...
Sob Wrz 02, 2017 11:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Dongers

Post Odpowiedz z cytatem
Ja tworze fajny blog na temat grania w gry różnego rodzaju : http://voodoo-gaming.pl/ zobacz moze jakiś tytuł w przyszłości ci się spodoba i będziesz chciał sobie pograć będę robił gameplaye i poradniki do gier.
Sro Wrz 06, 2017 12:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tracerRR

Post Odpowiedz z cytatem
Oj tak, znam sporo takich osób... To jest jedno z najgorszych uzależnień jakie istnieje ?
Wto Wrz 19, 2017 12:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Wrz 19, 2017 12:05

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: