Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Góry czy morze?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Podróże Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Góry czy morze?
Autor Wiadomość
mariola685
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja jestem za morzem, jakoś bardziej za mną przemawia, ale lubię też jeziora. NA ferie teraz myślałam wyjechać nad Morze w czasie zimy jeszcze nie byłam tam. Fajną ofertę widziałam na: http://www.rosevia.pl/ferie_2017 . Moim zdaniem jest ona godna uwagi. Warto by było oglądnąć się za nią.
Pon Sty 23, 2017 18:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Sty 23, 2017 18:31
bragirl
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Morze Smile Ale góry też są fajne, w szczególności zimą Smile
Czw Sty 26, 2017 12:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Wakacje czy majówka to super sprawa, aby wyjechać nad Morze. W zimie preferuje góry. Teraz szukam już fajnych noclegów majówka Jastrzębia Góra , gdzie można odpocząć, nałapać zdrowego powietrza z jodem. Poza sezonem też mają fajne ceny, a więc każdy znajdzie coś ciekawego dla Siebie.
Pią Lut 24, 2017 09:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lolek
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Moja kobieta od jakiegoś czasu wspomina o takim romantycznym wypadzie. Planuje zrobić jej niespodziankę i zabrać ją nad nasze polskie morze.Szukałem juz jakiegoś noclegu w Ustroniu Morskim i udało mi się znaleźć ten pensjonat http://www.kaszubianka.com.pl/ . Mają piękny pokój z widokiem na morze. Idealny na taki romantyczny wyjazd.
Wto Lut 28, 2017 16:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wysoka16b

Post Odpowiedz z cytatem
W moim przypadku morze, wiem, walentynki już były , 8 marca za pasem, ale przecież czy musi być okazja żeby nas uszczęśliwić. Mnie się marzy SPA nad morzem i znalazłam nawet coś takiego : http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/5-dniowe-spa/ Zapowiada się rewelacyjnie, miejsce wspaniałe, świetna baza kosmetyków, wieczorem jest gdzie się wybrać na tańce.Muszę tylko trafić na właściwy moment i pokazać to mężowi.Może się wybierzemy we dwoje.
Sro Mar 01, 2017 11:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda19

Post Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie morze, ale to kwestia gustu.
Pon Mar 06, 2017 15:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gustaw

Post Odpowiedz z cytatem
Ja uwielbiam i morze i góry, ale w tym roku może tak trochę nietypowo zdecydowałam się z mężem na rejs po Bałtyku. Jestem naprawdę podekscytowana, bo zapowiada się rewelacyjna wyprawa. Gdyby ktoś był ciekaw co to za oferta, to polecam zajrzeć: http://www.stenaline.pl/do-szwecji/rejsy-turystyczne/gotlandia. Co roku wyjeżdżaliśmy w jakieś ciepłe kraje, głównie po to, żeby się wygrzać i poleżeć na plaży, ale teraz mieliśmy ochotę na coś zupełnie nowego i jestem bardzo zadowolona.
Wto Mar 07, 2017 11:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julka
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Warto wybrać się w góry i to niezależnie od tego czy mamy urlop latem czy zimą. Takie jest moje zdanie. W ten sposób można bowiem aktywnie wypocząć. Świetny jest Mercure Hotel w górach, w którym warto się zatrzymać. Jest tam bowiem wiele atrakcji dla dorosłych i dzieci.
Czw Mar 16, 2017 00:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weroniczka

Post Odpowiedz z cytatem
Góry są cudowne, ale mamy marudne dzieci, które niekoniecznie lubią piesze wycieczki. Nie wiedziałam co z tym zrobić, aż w końcu na http://naturelles.pl/ przeczytałam wpis o koloniach i obozach sportowych. Postanowiliśmy z mężem wysłać szkraby nasze na taki obóz a sami ruszymy w Bieszczady.
Pią Maj 05, 2017 08:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joasiaa

Post Odpowiedz z cytatem
Wszystko zalezy od gustu. Ja bym wybrala bardziej gory Smile
Pią Maj 05, 2017 12:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sossy
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja wybieram góry bo najbliżej, a też może być pięknie i wspaniale. Dawno nie byłam w górach więc chętnie nadrobię zaległości. Potrzebuje ciszy i spokoju jakie gwarantują góry i trochę się rozerwać. W tym roku zamierzam po raz pierwszy odpocząć w Zakopanym i skorzystać z atrakcji, jakie opisują na tekstowy.net. Nie mogę się doczekać, tak bardzo tego potrzebuję.
Wto Cze 27, 2017 12:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
egaga

Post Odpowiedz z cytatem
Jak pogoda pewna to nad morze ale jak lato takie jak w tym roku to chyba najlepiej na działce blisko domu najbezpieczniej.Góry są dobre zawsze i latem i zimą W tym roku mało bezpieczne.
Nie Lip 16, 2017 16:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marendale

Post Odpowiedz z cytatem
Góry, zdecydowanie Smile Ciekawsze widoki, więcej sposobów spędzenia wolnego czasu.
Wto Lip 18, 2017 21:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Lip 18, 2017 21:27

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Podróże Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

Skocz do: