Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Idealne wakacje
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Miłość i Przyjaźń Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Idealne wakacje
Autor Wiadomość
egaga

Post Odpowiedz z cytatem
Dla mnie idealne wakacje to odpoczynek w ciepłych krajach zdala od ludzi ,tylko łono przyrody i słońce.
Wto Cze 20, 2017 17:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Cze 20, 2017 17:21
Karolina08

Post Odpowiedz z cytatem
dla mnie idealne wakacje to wypad na przykład w Bieszczady lub Tatry Smile piesze wędrówki sprawiają dużo frajdy i nie są to drogie wakacje. Warto też poleżeć na plaży na wakacjach, polecam Chorwację - tanio i super Smile

Sro Cze 21, 2017 09:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ametyst4

Post Odpowiedz z cytatem
Idealne wakacje... o tak, o tym marzę <3 jestem tak wykończona codziennością, że muszę w końcu odpocząć i trochę poszaleć. W tym roku planuję wyjazd ze znajomymi na Rodos na kitesurfing Smile To genialny sport i zabawa, jeśli chcecie spędzić ciekawe wakacje to serio polecam Very Happy Wystarczy zapał, chęć i http://www.kitespot.pl/kite-wyjazdy/ i idealne wakacje gwarantowane Smile
Wto Cze 27, 2017 12:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziar

Post Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się z urtok. Też lubię aktywne wakacje i w dodatku z połączeniu z namiotem. Oczywiście wiem że nie każdy nadaje się pod namiot są różne typy ludzi, sprawdźcie tutaj http://www.hellocamping.pl/pl/felieton/29-kto-jezdzi-pod-namiot jest fajny artykuł kto jeździ od namiot, może okaże się że to coś dla Was
Sro Cze 28, 2017 09:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
samanta2

Post Odpowiedz z cytatem
mi się najbardziej podobało na Malcie, cudowne miejsce
Sob Lip 01, 2017 21:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
egaga

Post Odpowiedz z cytatem
Idealne to z ukochaną osobą w ciepłe kraje gdzie pogoda 100 % Morze,plaża słońce ,piękne widoki tak odpoczywa się najlepiej.
Nie Lip 16, 2017 16:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patka19

Post Odpowiedz z cytatem
Dla mnie wymarzony sposób spędzania wakacji to górskie wędrówki. W tym roku na przykład wybieram się do Gruzji i planuję wejść na Kazbek. Już nie mogę się doczekać Smile

Pon Lip 31, 2017 14:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
megnaj

Post Odpowiedz z cytatem
Hej! Czy ktoś z was próbował kiedykolwiek czegoś takiego jak caravaning? Coś takiego jak na tej stronce: http://decorablue.pl/ - myślicie, że jest to dobry pomysł dla 6-osobowej rodzinki? Ogólnie nie wygląda to najgorzej prawda? Smile
Wto Sie 01, 2017 15:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kierze
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Idealne wakacje to takie spędzone z bliskimi i rodzinom. Nie trzeba wiele przynajmniej nam w tym roku głównie byliśmy nad polskim morzem z dzieciakami i było naprawdę fajnie, sporo frajdy można mieć wypożyczając tego typu sprzęt - https://www.veloking.pl/wypozyczalnia-rowerow-i-gokartow/ul-parkowa-18-sopot/ a takich wypożyczalni nie brakuje, można się pobawić, czy to na rowerze czy w gokartach na pedały.
Wto Sie 01, 2017 20:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Warszawiak9

Post Odpowiedz z cytatem
Portugalia jest piękna, tak samo jak Wyspy Kanaryjskie Smile
Sob Sie 05, 2017 13:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redcorner

Post Odpowiedz z cytatem
Dla mnie nie liczy się miejsce, a ludzie z którymi się wyjeżdża - to tworzy atmosferę idealnych wakacji, które zapewniają wspaniałe wspomnienia Smile
Wto Sie 08, 2017 07:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elania
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Przydatne wskazówki znajdziesz na blogu http://blopodroze.pl/ Nie trzeba wyjeżdżać do Egiptu lub Tunezji, aby znaleźć ciepłe miejsce na wakacje. Można na przykład zorganizować sobie wyjazd do Hiszpanii lub Grecji, czyli do najbardziej ciepłych krajów europejskich. Do takich właśnie krajów przybywa najwięcej turystów. Kraje te cieszą się niezwykle mocnym powodzeniem, ponieważ jest w nich ciepło i ładnie. Największe znaczenie dla popularności takich krajów ma znaczenie właśnie strefa klimatyczna, w jakiej się znajdują.
Pią Sie 11, 2017 14:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kass

Post Odpowiedz z cytatem
dla mnie idealne wakacje to ciepłe kraje w towarzystwie moich znajomych, uwielbiam ten sposób relaksu
Czw Sie 24, 2017 22:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Sie 24, 2017 22:07

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Miłość i Przyjaźń Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: