Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Maniak gier
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Gry Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Maniak gier
Autor Wiadomość
gryt59

Post Odpowiedz z cytatem
Może się okazać, że potrzebować będzie bardziej poręcznych słuchawek Wink ja w takim wypadku polecam słuchawki bezprzewodowe skullcandy. Sam takie mam i nie ma co narzekać, są bardzo w porządku Wink
Sro Mar 20, 2019 19:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Mar 20, 2019 19:38
KubEr
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Ja też lubię gry komputerowe jednak raczej staram się to dawkować i jak mam trochę wolnego czasu to lubię się w taki sposób zrelaksować. Jednak osobiście jestem zdecydowanym zwolennikiem gier MMO i jeżeli też będziesz szukał czegoś w tym zakresie to sprawdź http://www.portalmmo.pl/recenzje na którym znajdziesz szeroki wybór gier, do tego przygotowane recenzje i fajne materiały wideo czy też artykuły co do nowości jakie się pojawiły. Na pewno jedno z ciekawszych miejsc dla maniaka i pasjonata gier Smile
Pią Kwi 05, 2019 14:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżery

Post Odpowiedz z cytatem
Wszystko jest w porządku dopóki takie granie jest pod kontrolą i nie jest notoryczne. Bo we wszystkim co robimy musimy mieć umiar i zdawać sobie sprawę z powagi tego co robimy. Niestety bardzo często od takiego niewinnego grania uzależniamy się od gier i hazardu w ogóle. Dlatego też bardzo ważne jest aby kontrolować to. Ale jak się okaże że jest już troszkę za późno gdyż takie granie stało się dla nas bardzo ważne, że zapominamy o całym świecie to w takim przypadku należy poprosić o pomoc. Są już ośrodki które zajmują się leczeniem uzależnienia od hazardu, jak chociażby Ośrodek terapii Wiosenna. Na prawdę warto jest uświadomić sobie że to jest pewien problem z którego można wyjść
Czw Lis 07, 2019 08:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Lis 07, 2019 08:21

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: