Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Wysyłka paczek za granicę

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Podróże Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Wysyłka paczek za granicę
Autor Wiadomość
Hermi

Post Wysyłka paczek za granicę Odpowiedz z cytatem
Mój brat prowadzi sklep samochodowy i często wysyła paczki do Anglii. Poprosił mnie o pomoc w znalezieniu rzetelnego kuriera, bo chce zrezygnować z poprzednich usług. Stracił kilku klientów przez niedotrzymanie umowy przewoźnika. Po prostu paczki dotarły w bardzo naruszonym stanie. Może Wy wiecie, jaki kurier potrafi wywiązać się z zobowiązania i profesjonalnie podejdzie do swoich obowiązków?
Nie Paź 06, 2019 11:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Nie Paź 06, 2019 11:31
dominik444444w

Post Odpowiedz z cytatem
Ja za granicę zawsze wysyłam bardzo dużo przesyłek.Dla mnie to jest bardzo normalne.

Wto Paź 08, 2019 08:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżery

Post Odpowiedz z cytatem
Od dłuższego czasu wysyłam paczki za granicę czy to do Niemiec czy do Irlandii i nigdy nie było problemu by paczka była dostarczona w naruszonym stanie czy po prostu nie dotarła. Widocznie brat trafił na wyjątkowo beznadziejnego przewoźnika. Zachęcam do skorzystania z mojego, czyli SpeedPack https://www.speedpack.com.pl/.SpeedPack to zespół wyszkolonych dostawców. Każdy z nich ładuje paczki do samochodów ostrożnie i precyzyjnie. Także lepiej trafić nie można
Sob Paź 12, 2019 06:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Skąd ja to znam? Dlaczego większość nas ma problem z wysłaniem za granicę paczki? Zupełnie tego nie rozumiem i nie wiem, czy ktoś jest mi to w stanie wytłumaczyć. Niedawno miałam taką sytuację, że potrzebowałam nadać do Niemiec coś cennego. Ile się strachu najadłam, gdy okazało się, że paczka nie dotarła na czas. Próbowałam zbadać tą sprawę skrupulatnie, lecz jedyne czego się do wiedziałam to tego, że utknęła na granicy przez niedbałość kuriera. To jakiej w końcu firmie można zaufać w tej sprawie?
Wto Paź 22, 2019 07:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malami

Post Odpowiedz z cytatem
Firma transportowa jest bardzo ważna w momencie, w którym chcemy wysłać coś za granicę. Powierzanie wysyłek za każdym razem nowym firmom może wpłynąć na jakość usług. Jeśli zależy nam na różnym rodzaju usług transportowych, takich jak transport międzynarodowy, krajowy, czy też drogą powietrzną warto jest poszukać firmę, która oferuje wszystkie rozwiązania.
Wto Paź 22, 2019 10:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Paź 22, 2019 10:11

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Podróże Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: